Kamień jest materiałem chętnie wybieranym do wykańczania wnętrz budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych. Cenimy go przede wszystkim za wygląd i jakość, które oferuje. Czy w takim razie warto wykonać z niego schody w nowoczesnym budynku deweloperskim? My uważamy, że tak!

Schody, które przyciągną spojrzenia

Marmurowe lub granitowe schody prezentują się bardzo okazale w każdym budynku, co z pewnością jest przyczyną ich popularności w nowoczesnych budowlach wzniesionych przez deweloperów. Starają się oni, aby każdy budynek zachwycał wystrojem wnętrza i zachęcał potencjalnych klientów do kupna biura lub mieszkania. Oprócz tego marmur i granit po prostu stanowią ciekawą i bardzo stylową ozdobę wnętrza, co przekłada się na jego luksusowy wygląd.

Wytrzymałe nawet przy intensywnym użytkowaniu

Kolejną ważną cechą każdej posadzki znajdującej się w części wspólnej budynku jest jej wytrzymałość. Schody marmurowe Radom odznaczają się niesamowicie wysoką twardością, która z kolei sprawia, że są odporne na intensywne użytkowanie oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Dzięki łatwości sprzątania zawsze zachowują swój piękny wygląd, a gładka i twarda powierzchnia chroni je przed rysami.

Wewnętrzne i zewnętrzne

Marmur to materiał o bardzo wszechstronnym zastosowaniu, co przekłada się na możliwość wykorzystania go zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz budynku. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie go w jednej tonacji i w pełni harmonijnym wyglądzie.