Istnieje długa lista męskich koszul do wyboru. W dzisiejszych czasach dostępnych jest wiele różnych rodzajów koszul męskich. Są to koszule od swobodnych i wygodnych po formalne i stylowe. Właściwa koszula może sprawić, że będziesz wyglądać dobrze, ale niewłaściwa koszula może sprawić, że będziesz wyglądać źle. Skąd więc wiadomo, które koszule kupić?

Oto przewodnik po niektórych najczęstszych typach koszul męskich. Pomoże Ci to zorientować się, w które z nich warto zainwestować, a które lepiej zostawić na wieszaku.

T-shirty

Podstawowy element garderoby każdego faceta, koszulki są we wszystkich rodzajach kolorów, wzorów i stylów. Są świetne do noszenia, gdy chcesz coś, co można łatwo rzucić i iść, ale można je również ubrać z kurtką lub marynarką, aby uzyskać bardziej wyrafinowany wygląd, a także nosić pod innymi warstwami, takimi jak swetry lub bluzy w chłodniejszych miesiącach. Najlepszą rzeczą w T-shirtach jest to, że są one dostępne w tak wielu różnych stylach, że na pewno znajdzie się kilka, które idealnie pasują do Twojego osobistego stylu!

Polo

Są one idealne, jeśli chcesz coś swobodnego, ale wciąż trochę bardziej złożone niż zwykłe stare koszulki. Są one dostępne we wszystkich rodzajach kolorów.

Koszule

Koszula, którą nosisz z garniturem, nazywana jest koszulą wizytową, a koszula, którą nosisz w weekend, nosi nazwę koszuli casualowej. Koszule męskie wizytowe występują w różnych stylach kołnierzyków i mankietów, natomiast koszule casualowe występują w różnych stylach kołnierzyków i długościach rękawów.