Nareszcie przybyło nasze wymarzone lato. Dalej chodzę do swojej pracy, jednak zaczynam już myśleć o przyszłych wolnych dniach. Urlop zaplanowałam na koniec sierpnia, także już za parę tygodni będę mogła w końcu wypocząć. Moje wakacje zorganizowałam tak, że jestem pewna, iż wyjazd będzie niesamowitą wyprawą!

Najpierw ze znajomymi planowaliśmy wyruszyć za granicę. Co roku stawiamy na Bułgarię, a ona wcale mi nie powszednieje, jednak tym razem zapragnęliśmy zaznać czegoś całkowicie innego. A jeśli odwiedzilibyśmy bałtyckie morze? W końcu Bałtyk także jest naprawdę atrakcyjnym miejscem, a wypoczynek w Polsce nie musi oznaczać za każdym razem wylegiwania się na piasku. Przy tym obecnie nie pragnę jakoś oddalać się od mojego państwa, bo przeraża mnie to wszystko, co dzieje się za granicą. Chcę przeczekać ten ciężki okres w swoim zabezpieczonym kraju.

Wakacje przeżyję więc nad polskim morzem. Nie planuję mimo tego nocować w luksusowym, czterogwiazdkowym pokoju, bo postanowiliśmy zarezerwować sobie miejsce na terenie namiotowym. Wyjeżdżamy ze swoimi namiotami i karimatami, zakładamy obóz, a później robimy sobie małą szkółkę przetrwania. Chcemy zabrać z domów minimalną kwotę gotówki i postarać się przeżyć wspaniałe wakacje niskim kosztem. Zamierzamy kąpać się, wylegiwać, spacerować i odwiedzać co bardziej interesujące okolice, a za to prawie nic nie będziemy musieli płacić.

Jestem tak rozentuzjazmowana tym wyjazdem, że od niedawna odliczam dni do wyczekiwanego urlopu. Będziemy podróżować koleją, tak więc nawet podróż będzie całkiem przyjemna, ponieważ ostatnio podróżowałam tak wiele miesięcy temu. A najważniejsze jest to, iż w końcu będę mogła spędzić więcej czasu ze swoimi przyjaciółmi. Ubóstwiam ich wszystkich, więc moje wczasy na pewno się udadzą!