Klatka to najważniejsze akcesorium dla ptaszków, ponieważ po godzinach swobodnego latania, muszą mieć one swoje miejsce odpoczynku. Miejsce, w którym spędzać będą one najwięcej czasu, dlatego w ofercie Animalo znajdziesz atrakcyjne klatki, a nawet takie ze skandynawskim sznytem. 

Przylatujemy z ciekawą ofertą!

Z Animalo zyskasz dostęp do szerokiego zasobu akcesoriów dla ptaszków. Oferowane przez nas klatki, dostępne są w różnych rozmiarach i konfiguracjach, ale także o trwałych i prostych w konserwacji planach podłogowych, dzięki czemu masz z czego wybierać. 

Klatki wykonane są z wysokiej jakości materiałów i zostały zaprojektowane specjalnie w celu zapewnienia bezpieczeństwa Twojemu pupilowi podczas pobytu w domu, lub gdy konieczny jest jego transport.

Opiekujesz się egzotycznym gatunkiem ptaka? W https://animalo.pl/ znajdziesz miski na pokarm, poidła, grzędy i zabawki dla wszystkich rodzajów ptaków – papużek, kanarków czy nawet kakadu! Dystrybuujemy również specjalne karmy wzmacniające, takie dedykowane konkretnym gatunkom płatów, oraz klasyczne z wysokiej jakości składem odżywczym. 

Nie tylko sprzedajemy, również troszczymy się

Pamiętaj – egzotyczny ptak potrzebuje dużo uwagi i troski. Powinieneś spędzać z nim co najmniej godzinę każdego dnia: karmienie, kontrola upierzenia oraz zabawianie i zainteresowanie. Zespół Animalo to miłośnicy zwierząt i niezależnie od wielkości, każdemu poświęcamy uwagę.