Hair Botox to innowacyjna kuracja do włosów, która wykorzystuje unikalną kombinację składników, aby zwalczyć podstawową przyczynę utraty włosów.

 

Aby rozwiązać problem z wypadaniem włosów, Hair Botox musi przeniknąć poza poziom powierzchniowy i dotrzeć do źródeł problemu – mianowicie do naczyń krwionośnych u nasady każdego mieszka włosowego. Aby to zrobić, Hair Botox zawiera kilka różnych kluczowych składników:

 

  1. Minoxidil: Ten składnik pomaga stymulować wzrost nowych włosów poprzez zwiększenie przepływu krwi do skóry głowy.

 

  1. Kompleks witamin B: Ten składnik pomaga poprawić ogólny stan zdrowia skóry głowy. Jak również pomaga stymulować wzrost nowych włosów i poprawia ogólne zdrowie i jakość istniejących włosów.

 

  1. Witamina E: Ten składnik naturalnie nawilża skórę głowy, co zapobiega suchości, nadmiernemu łamaniu i rozdwajaniu się końcówek.

 

  1. Niacynamid: Ten składnik działa w celu pogrubienia poszczególnych pasm włosów, aby uzyskać pełniejszy wygląd.

 

  1. Pantenol i Keratyna: Te dwa składniki pomagają ukoić i nawilżyć skórę głowy, minimalizując jednocześnie wszelkie podrażnienia, które mogą wywołać podczas ich działania.

Jeżeli zmagasz się z którymś z tych objawów, warto umówić się do fryzjera i taki zabieg przetestować. Więcej na temat pielęgnacji znajdziesz na stronie https://diysy.pl/ .