Każdą wolną chwilę spędzasz w ogrodzie bądź na tarasie? Jeśli lubisz uciąć sobie drzemkę bądź poczytać książkę poza murami mieszkania, to na twojej działce zdecydowanie nie może zabraknąć wysokiej jakości mebli wypoczynkowych. Sprawdź, jakie elementy wyposażenia na pewno przypadną do gustu fanom relaksu na świeżym powietrzu.

Fotel wiszący

Ten mebel to jeden z największych hitów ostatnich lat w świecie aranżacji ogrodów i tarasów. Dom z fotelami wiszącymi wydaje się znacznie bardziej przytulny, a także nabiera dość romantycznego charakteru. Ponadto siedzisko, które jest lekko kołysane np. przez wiatr, bez wątpienia zapewni wypoczynek na najwyższym poziomie. Sporą popularnością cieszą się modele na stojaku, ale są też dostępne fotele do montażu do sufitu.

Łóżko ogrodowe

Rosnącym zainteresowaniem od dłuższego czasu cieszą się również łóżka ogrodowe. Dzięki takim meblom w gorące dni można zdrzemnąć się na świeżym powietrzu. Jest to też idealne miejsce do zabawy z dzieckiem, czytania książki, opalania się czy też nawet pracy z laptopem. Ponadto łóżka ogrodowe z oferty sklepu online MWM Meble są wielofunkcyjne i w kilka chwil można zamienić je w zestaw ze stolikiem, pufami i siedziskami z oparciami.

Hamak ogrodowy

Z mody nie wychodzą również hamaki ogrodowe, które jednak niekoniecznie muszą oznaczać jedynie materiał zawieszony między dwoma drzewami. Obecnie bez problemu można znaleźć modele na specjalnym stojaku, dzięki któremu można ustawić mebel w dowolnym miejscu ogrodu bądź tarasu. Warto pamiętać, że wypoczynek w hamaku jest bardzo zdrowy i wpływa pozytywnie m.in. na plecy.