Styl boho nie musi być obecny jedynie w twojej szafie. Obecnie równie ogromną popularnością cieszy się w świecie aranżacji wnętrz. Jeśli planujesz wprowadzić powiew artystycznej bohemy do np. kuchni, jadalni bądź salonu, to z pewnością przydadzą ci się odpowiednie krzesła. Sprawdź, jakie modele idealnie pasują do pomieszczeń w stylu boho.

Krzesła rattanowe

Styl boho uwielbia naturę i chętnie czerpie po ekologiczne rozwiązania. Z tego powodu strzałem w dziesiątkę mogą okazać się meble wykonane z rattanu, który nadaje się do pełnego recyklingu. Na dodatek rattanowe krzesła boho są naprawdę solidne i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Dobrze radzą sobie również z wilgocią, dlatego można je wykorzystać również np. na balkonie, na tarasie bądź w ogrodzie.

Krzesła ażurowe

W pomieszczeniach urządzonych w stylu boho często pojawiają się ażurowe zdobienia. Po motyw koronkowych bądź plecionych wzorów można sięgnąć również w przypadku krzeseł. W ofercie internetowego sklepu DKwadrat czekają stylowe modele z ażurowymi akcentami np. na oparciach. Takie krzesła na pewno wprowadzą do aranżacji nutę romantyczności, która jest bardzo mile widziana w stylu boho.

Krzesła vintage

W przypadku aranżacji w stylu boho dość często można spotkać się z inspiracjami z innych epok. Mile widziane są zwłaszcza krzesła vintage, które są prawdziwymi antykami bądź swoim designem nawiązują np. do mebli z lat 70. XX wieku. Świetnie sprawdzą się także modele retro z klasycznym obiciem np. ze wzorem w kwiaty, które są bardzo ważnym motywem w świecie aranżacji w stylu boho.