Maszyny piekarnicze są wykorzystywane w produkcji chleba i innych wypieków. Należą do nich miksery, blachy do ciasta, piece piekarnicze, garownie i spulchniarki do ciasta.

Miksery

Będziesz potrzebował co najmniej jednego miksera i prawdopodobnie dwóch w zależności od tego, jak dużą objętość spodziewasz się zrobić. Hobart mikser jest idealny, ponieważ są one dobrze zbudowane, potężne i trwać wiecznie. Pochodzą one również z wielką gwarancją, które są bardzo ważne, jeśli chodzi o kuchnie komercyjne, gdzie rzeczy złamać często!

Dzielarka do ciasta

Służy do dzielenia ciasta na mniejsze porcje, co jest wygodniejsze podczas pieczenia dużych partii chlebów i ciast. Dzielarka do ciasta może być ręczna lub automatyczna w zależności od preferencji użytkownika.

Krajalnica do chleba

Ta maszyna służy do krojenia chleba na równe części w celu łatwej dystrybucji wśród klientów lub do celów pakowania podczas sprzedaży pakowanego chleba w supermarketach itp.

Miesiarka do ciasta

To urządzenie ułatwia rozwałkowywanie ciasta na pizzę i placki, dzięki czemu są one jednolite w grubości i kształcie za każdym razem! Nożyce do ciasta mogą zrobić różnicę między dobrą pizzą a złą pizzą!

Piece do pieczenia

Piece do pieczenia służą do pieczenia chleba i innych wypieków. Są one dostępne w różnych rozmiarach, od pieców blatowych do dużych przemysłowych, które mogą piec setki, a nawet tysiące bochenków chleba na raz. Mogą być również zasilane elektrycznie lub gazowo, w zależności od tego, jaki rodzaj piekarni posiadasz i jakie produkty chcesz z nimi piec.

Osoby zainteresowane zakupem wyposażenia do piekarni, a szczególnie dedykowanych do tego maszyn, mogą skorzystać z bogatej oferty podanego przedstawiciela na rynku jak https://ibis.net.pl/.