Lato już prawie jest, a wraz z nim nadchodzi kolejny sezon pikników, grillowania i podróży. Nie zapominaj jednak, że gorące temperatury mogą również siać spustoszenie w Twoim telefonie. Mając to na uwadze, pamiętaj o ochronie najważniejszego narzędzia w Twojej kieszeni, wybierając etui na telefon, które wytrzyma letnie upały.

 

Skorzystaj z tego przewodnika, aby zdecydować, które kolory są najlepsze dla Twojego urządzenia i letniego stylu życia:

 

Jeśli spędzasz dużo czasu na zewnątrz: Jeśli jesteś jedną z tych osób, które raczej się opalają niż palą, to ciemne etui na telefon może pomóc Ci uniknąć poparzeń słonecznych na telefonie. Czarny jest prawdopodobnie najlepszym zakładem, ponieważ nie będzie odzwierciedlać żadnego światła z powrotem na ciebie (i zaufaj mi, jeśli spędzasz dużo czasu na zewnątrz, będziesz chciał zachować ten ekran z bezpośredniego światła słonecznego).

 

Biały jest ogólnie najjaśniejsze i najbardziej odblaskowe ze wszystkich kolorów, więc należy unikać, jeśli będziesz na zewnątrz przez długi czas w dzień. Z drugiej strony, białe przypadki są świetne do pozostania chłodnym, jeśli pracujesz lub grasz wewnątrz – mogą wchłonąć trochę ciepła bez dokonywania urządzenia czuć zbyt ciepłe w rękach lub kieszeni.

Dowiedz się więcej na: becomedia.pl.