Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić podczas zakupów nowego zlewu, jest określenie, jakich funkcji potrzebujesz. Następnie możesz znaleźć idealny dla swojego domu.

Oto kilka rzeczy do rozważenia:

Rozmiar

Rozmiar Twojego zlewu jest ważny, ponieważ określa, ile miejsca jest na mycie naczyń. Chcesz mieć pewność, że w Twojej kuchni jest wystarczająco dużo miejsca na nowy zlewozmywak kuchenny, ale także, że nie zajmie on zbyt wiele miejsca i nie sprawi, że kuchnia będzie się wydawać zatłoczona.

Materiał

Zlewy występują w wielu różnych materiałach, takich jak porcelana, stal nierdzewna, miedź i kompozyty granitowe. Najpopularniejszym rodzajem materiału używanego obecnie jest stal nierdzewna, ponieważ wygląda nowocześnie i elegancko i nigdy nie wymaga malowania lub konserwacji innej niż wycieranie od czasu do czasu ciepłą wodą i mydłem do naczyń, jeśli masz dzieci, które lubią bawić się w swoich wannach lub wkładać zabawki do

Styl

Zlewy są dostępne w wielu różnych kolorach i stylach. Można wybierać między innymi spośród stali nierdzewnej, szkła lub drewna. Jeśli szukasz czegoś, co będzie pasowało do obecnego wystroju kuchni, to może być dobre miejsce do rozpoczęcia. Jeśli nie, to może lepiej iść z czymś bardziej neutralnym lub eklektycznym.

Funkcjonalność

Będziesz chciał zlewozmywak, który ma wystarczająco dużo miejsca pod nim tak, że można umieścić garnki i patelnie pod spodem, gdy są jeszcze gorące bez obawy o ich uszkodzenie przez transfery ciepła przez metalową powierzchnię samego zlewu. Ważne jest również, aby wszelkie baterie przymocowane do górnej części zlewu miały wystarczająco dużo miejsca pomiędzy nimi a krawędzią zlewu.