Planujesz hodowlę tego sympatycznego zwierzaka? Najpierw zwróć uwagę, jak kupić odpowiednio dopasowaną klatkę oraz akcesoria. Sprawdź kilka cennych wskazówek, dzięki którym na pewno dokonasz dobrego wyboru. 

Na co należy zwrócić uwagę?

Przede wszystkim musisz wybrać klatkę o odpowiednim rozmiarze. Zwierzak będzie tu jadł, odpoczywał, a także świetnie się bawił. Dlatego najlepiej wybrać jak największy model. Równie istotny jest materiał wykonania. Postaw na solidną konstrukcję, która będzie odporna na uszkodzenia, a jednocześnie zapewni chomikowi maksymalne bezpieczeństwo. 

Najlepszym rozwiązaniem będzie wybór klatki w punkcie, który cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Właśnie dlatego warto odwiedzić sklep zoologiczny Aquael Zoo. Znajdziesz tu wszystko, co jest potrzebne, aby zadbać o jak najlepszy rozwój zwierzaka. Zdecydowanie warto zapoznać się z pełną ofertą i wybrać idealnie dopasowane produkty dla zwierzaka.

Jak wyposażyć klatkę?

Gdy wybór klatki masz już za sobą, pora pomyśleć o jej wyposażeniu. Zacznij od wyściółki (w formie trocin lub siana). Ponadto musisz kupić poidełka i miski dla Twojego chomika. Nie zapominaj również, aby zapewnić mu jak najwięcej rozrywki. Kule, drabinki, mostki, kołowrotki oraz różne inne zabawki sprawdzą się perfekcyjnie. W sklepie Aquael Zoo znajdziesz również domek, w którym zwierzak będzie mógł się schronić i wypocząć. Pamiętaj, że w razie wątpliwości zawsze możesz poprosić o pomoc profesjonalną obsługę sklepu. Dzięki temu zakupy na pewno będą udane.