Jeśli jesteś nowy na Twitterze, to pytanie prawdopodobnie brzmi trochę dziwnie. Po tym wszystkim, trudno jest przegapić tweety od ludzi, których śledzisz, prawda? Cóż, to może być prawda, chyba że każdy jest po tych samych kilku osób. Nawet jeśli jesteś połączony z wieloma kontami, może być dość łatwo zgubić się w tłumie, o ile nie próbujesz aktywnie się wyróżniać. Może to być szczególnie problematyczne, jeśli próbujesz zdobyć followersów dla własnego konta.

 

Aby Twoje tweety zostały zauważone, jest kilka rzeczy, które możesz wypróbować. Przede wszystkim upewnij się, że Twój profil jest tak kompletny i interesujący, jak to tylko możliwe, wypełniając wszystkie dostępne pola i zwracając uwagę na szczegóły (np. upewniając się, że Twoja lokalizacja mówi coś o tym, gdzie mieszkasz). Upewnij się, że Twoje zdjęcie profilowe i obraz w tle są wyraźnymi zdjęciami, które pokazują Twoją twarz lub inne cechy identyfikacyjne.

 

Oto kilka innych łatwych sposobów na przyciągnięcie uwagi:

 

-Tweetuj często: Im więcej tweetujesz, tym więcej ekspozycji dostaniesz. Spróbuj tweetować co najmniej raz dziennie, aby ludzie zobaczyli, co masz do powiedzenia.

 

-Czasami mniej naprawdę znaczy więcej: Nie musisz używać każdego znaku przydzielonego dla tweeta, aby się liczył!

 

-Stwórz interesujący content!

Więcej podobnych porad znajdziesz na stronie https://medialis.pl/ .