Większość z nas doświadczyła frustracji związanej z koniecznością wykonania makijażu przed lustrem w łazience lub sypialni, częściowo dlatego, że są to jedyne lustra, jakie mamy, a częściowo dlatego, że są one niewygodnie zlokalizowane. 

 

Łatwiej jest wykonać makijaż przed lustrem poza łazienką, ponieważ tam łatwiej jest się „ustawić”. Nie chcesz jednak ustawiać swoich rzeczy na widoku w salonie czy sypialni – tam robi się bałagan i wygląda niechlujnie, a Ty niekoniecznie chcesz się tam przygotowywać.

 

Świetnym miejscem na kącik do makijażu jest pusty stół – w kuchni lub jadalni, a nawet w sypialni. Eliminuje to problem bałaganu, a jednocześnie pozwala na ustawienie się w odległości „ramion” od lustra (w przeciwieństwie do pełnowymiarowego, które wymaga od Ciebie odwrócenia wzroku podczas nakładania makijażu). A jeśli chcesz umieścić tam również swoje narzędzia do stylizacji włosów, jest to jeszcze wygodniejsze! Ustaw mały słoik na drobne i inne małe przedmioty, abyś nie szukała pudełka z biżuterią za każdym razem, gdy potrzebujesz kolczyków. W ten sposób możesz własnoręcznie urządzić toaletkę. Więcej iinformacji na temat wnętrz znajdziesz na stronie https://budowaidom.pl/ .