Lustra są doskonałym sposobem, aby dodać więcej światła do przestrzeni, a nie ma lepszego miejsca do zainstalowania ich niż sufit. Może się to wydawać dziwnym wyborem, ale jeśli masz pokój, który jest ciemny nawet przy wszystkich światłach, lustra na suficie mogą być świetnym sposobem na zwiększenie ilości światła w przestrzeni. Najlepsze jest to, że są one łatwe w instalacji – zajmuje więcej czasu, aby zdecydować, gdzie dokładnie chciałbyś je zamontować, niż faktycznie je montuje.

 

Jeśli rozważasz użycie luster na suficie, oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać:

 

Lustra działają poprzez odbijanie światła, które już jest w twoim pokoju i odbijanie go z powrotem, więc nie zmienią niczego w kwestii tego, ile światła wpada przez okna.

 

Sztuką jest znalezienie tylko jednego lub dwóch miejsc, w których można strategicznie umieścić te lustra, aby odbić jak najwięcej światła jak to możliwe wokół. Idealnie, te miejsca będą zlokalizowane przy punktach wejścia do pokoju z innych pomieszczeń lub z zewnątrz – na przykład, jeśli masz okna po dwóch stronach swojego salonu i są korytarze prowadzące do niego z obu tych pomieszczeń, możesz zamontować jedno lustro przy każdym wejściu. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://glamourlife.pl/ .