Znany producent szamb betonowych mówi nam – problemy z kanalizacją są powszechne, ponieważ ścieki są ciężkie i gęste oraz często mają w sobie dużo piasku i żwiru, co dodatkowo zwiększa jego wagę. Dlaczego więc betonowe szambo to dobre rozwiązanie?

Kanalizacja to trudny przeciwnik

 

Dużym i popularnym problemem jest ciśnienie, wymagane do pompowania ścieków przez rury, a które często jest zbyt wysokie. Ponieważ woda jest pod wysokim ciśnieniem, otwarcie kranu lub uruchomienie toalety powoduje dodatkowy wybuch wody, która często zalewa teren wokół.

Rozwiązanie zyskujące na popularności

 

Betonowy zbiornik na szambo jest popularną opcją dla właścicieli domów, którzy chcą utrzymać swój system szamba w dobrym stanie. Takie zbiorniki oferuje nam producent szamb betonowych – Szamba Mamut.

 

Decydując się na usługę, możemy mieć pewność, że zostanie ona wykonana w sposób zapewniający wieloletnią gwarancję wytrzymałości, a samo szambo zakupimy w przystępnej cenie.

Zasadniczo niezniszczalne

 

Szambo betonowe to dobrze przemyślane rozwiązanie dla Twojego systemu kanalizacyjnego. Jak sama nazwa wskazuje, są one wykonane z betonu – trwałego i mocnego materiału, który zachowa odporność na wiele lat.

 

Takie szambo poprawia naturalny proces przekształcania ścieków w nawóz poprzez zapewnienie większej powierzchni do zbierania gazów, co z kolei ogranicza wydostawanie się zapachów do domu.